Nominace žen na kvalifikační dvojutkání

Publikováno: 4. 6. 2014

V polovině června se ženská reprezentace představí dvakrát v Praze, kde přivítá v rámci kvalifikace MS na Žižkově Itálii a Makedonii.


Trenér Stanislav Krejčík dnes zveřejnil nominaci na blížící se kvalifikační utkání s Itálií a Makedonií. Obě utkání se odehrají v Praze na stadionu Viktorie Žižkov. Český celek chce odčinit vysokou prohru ze začátku roku v Itálii a potvrdit roli favorita proti Makedonii.

„S trenérem Krejčíkem přišla i nová motivace. Ze začátku naše hra nebyla optimální, ale myslím si, že se postupně velmi zlepšujeme a věřím, že další zápasy zvládneme a vyhrajeme,“ prozradila Lucie Voňková, která v nominaci ženské reprezentace nechybí.

„Do utkání s Itálií se půjdeme poprat o body a budeme se snažit napravit to utkání na jihu Evropy. Nenecháme jim nic zadarmo a myslím, že na bod máme určitě. S Makedonií jsme jasným favoritem, tak to budeme muset nejen gólově, ale hlavně herně potvrdit. Budeme se snažit si ten zápas užít a ukázat divákům, jak se hraje ženský fotbal,“ uvedla Kateřina Svitková.

Kvalifikace MS 2015:
Česká republika – Itálie, 14. 6. 2014, 15:00 (Praha - Žižkov)
Česká republika – Makedonie, 18. 6. 2014, 17:30 (Praha - Žižkov)

repre_062014.jpg 


Autor: PJml