Los soutěže - Moravská fotbalová liga žen


1. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0102 FC NESYT Hodonín Lokomotiva Brno 6. 9. 16:30 SO neuvedeno
J2B0103 FC Zbrojovka Brno FC Baník Ostrava 7. 9. 10:30 NE neuvedeno

2. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0202 Lokomotiva Brno FC Zbrojovka Brno 13. 9. 11:00 SO neuvedeno
J2B0203 1. FC Olomouc FC NESYT Hodonín 14. 9. 16:30 NE neuvedeno

3. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0303 FC Baník Ostrava Lokomotiva Brno 20. 9. 14:00 SO neuvedeno
J2B0302 FC Zbrojovka Brno 1. FC Olomouc 21. 9. 10:30 NE neuvedeno

4. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0403 FC NESYT Hodonín FC Zbrojovka Brno 27. 9. 16:30 SO neuvedeno
J2B0402 1. FC Olomouc FC Baník Ostrava 28. 9. 16:30 NE Chválkovice

5. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0503 Lokomotiva Brno 1. FC Olomouc 4. 10. 11:00 SO neuvedeno
J2B0502 FC Baník Ostrava FC NESYT Hodonín 4. 10. 14:00 SO neuvedeno

6. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0602 Lokomotiva Brno FC NESYT Hodonín 11. 10. 11:00 SO neuvedeno
J2B0603 FC Baník Ostrava FC Zbrojovka Brno 11. 10. 14:00 SO neuvedeno

7. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0703 FC NESYT Hodonín 1. FC Olomouc 18. 10. 15:00 SO neuvedeno
J2B0702 FC Zbrojovka Brno Lokomotiva Brno 19. 10. 13:30 NE neuvedeno

8. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0803 Lokomotiva Brno FC Baník Ostrava 26. 10. 11:00 NE neuvedeno
J2B0802 1. FC Olomouc FC Zbrojovka Brno 26. 10. 12:00 NE neuvedeno

9. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B0902 FC Baník Ostrava 1. FC Olomouc 1. 11. 11:30 SO neuvedeno
J2B0903 FC Zbrojovka Brno FC NESYT Hodonín 2. 11. 11:30 NE neuvedeno

10. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1002 FC NESYT Hodonín FC Baník Ostrava 8. 11. 14:00 SO neuvedeno
J2B1003 1. FC Olomouc Lokomotiva Brno 8. 11. 14:00 SO neuvedeno

11. kolo - jaro

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1102 FC NESYT Hodonín Lokomotiva Brno 15. 3. 11:00 NE neuvedeno
J2B1103 FC Zbrojovka Brno FC Baník Ostrava 15. 3. 14:00 NE neuvedeno

12. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1202 Lokomotiva Brno FC Zbrojovka Brno 20. 3. 00:00 PA neuvedeno
J2B1203 1. FC Olomouc FC NESYT Hodonín 21. 3. 10:15 SO neuvedeno

13. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1302 FC Zbrojovka Brno 1. FC Olomouc 29. 3. 11:00 NE neuvedeno
J2B1303 FC Baník Ostrava Lokomotiva Brno 8. 4. 19:00 ST neuvedeno

14. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1402 1. FC Olomouc FC Baník Ostrava 4. 4. 10:15 SO neuvedeno
J2B1403 FC NESYT Hodonín FC Zbrojovka Brno 4. 4. 16:30 SO neuvedeno

15. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1503 Lokomotiva Brno 1. FC Olomouc 11. 4. 11:00 SO neuvedeno
J2B1502 FC Baník Ostrava FC NESYT Hodonín 11. 4. 12:00 SO neuvedeno

16. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1602 Lokomotiva Brno FC NESYT Hodonín 18. 4. 11:00 SO neuvedeno
J2B1603 FC Baník Ostrava FC Zbrojovka Brno 19. 4. 11:00 NE neuvedeno

17. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1703 FC NESYT Hodonín 1. FC Olomouc 25. 4. 16:30 SO neuvedeno
J2B1702 FC Zbrojovka Brno Lokomotiva Brno 26. 4. 11:00 NE neuvedeno

18. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1802 1. FC Olomouc FC Zbrojovka Brno 2. 5. 10:15 SO neuvedeno
J2B1803 Lokomotiva Brno FC Baník Ostrava 2. 5. 11:00 SO neuvedeno

19. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B1902 FC Baník Ostrava 1. FC Olomouc 8. 5. 13:00 PA neuvedeno
J2B1903 FC Zbrojovka Brno FC NESYT Hodonín 10. 5. 13:30 NE neuvedeno

20. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2B2003 1. FC Olomouc Lokomotiva Brno 16. 5. 10:15 SO neuvedeno
J2B2002 FC NESYT Hodonín FC Baník Ostrava 16. 5. 17:00 SO neuvedeno