Los soutěže - Česká fotbalová liga žen


1. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0104 AC Uragán Ústí n./L. FK Dukla Praha 6. 9. 10:15 SO neuvedeno
J2A0105 TJ Ďáblice SKP Hvězda Karlovy Vary 6. 9. 10:45 SO neuvedeno
J2A0101 FK Rakovník FK Čáslav 6. 9. 14:00 SO neuvedeno
J2A0103 FK Krupka 1. FK Příbram 6. 9. 17:00 SO neuvedeno
J2A0102 Stará Lysá FK BAUMIT Jablonec 7. 9. 13:30 NE neuvedeno

2. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0201 FK Čáslav SKP Hvězda Karlovy Vary 13. 9. 11:15 SO neuvedeno
J2A0205 FK Rakovník Stará Lysá 13. 9. 14:00 SO neuvedeno
J2A0203 1. FK Příbram AC Uragán Ústí n./L. 13. 9. 14:00 SO neuvedeno
J2A0204 FK BAUMIT Jablonec FK Krupka 13. 9. 14:00 SO neuvedeno
J2A0202 FK Dukla Praha TJ Ďáblice 18. 9. 18:00 CT neuvedeno

3. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0303 AC Uragán Ústí n./L. FK BAUMIT Jablonec 20. 9. 10:15 SO neuvedeno
J2A0304 TJ Ďáblice 1. FK Příbram 20. 9. 10:45 SO neuvedeno
J2A0305 SKP Hvězda Karlovy Vary FK Dukla Praha 20. 9. 14:00 SO neuvedeno
J2A0302 FK Krupka FK Rakovník 20. 9. 17:00 SO neuvedeno
J2A0301 Stará Lysá FK Čáslav 21. 9. 13:30 NE neuvedeno

4. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0404 FK Rakovník AC Uragán Ústí n./L. 27. 9. 13:00 SO neuvedeno
J2A0403 FK BAUMIT Jablonec TJ Ďáblice 27. 9. 14:00 SO neuvedeno
J2A0402 1. FK Příbram SKP Hvězda Karlovy Vary 27. 9. 16:00 SO neuvedeno
J2A0401 FK Čáslav FK Dukla Praha 28. 9. 10:15 NE neuvedeno
J2A0405 Stará Lysá FK Krupka 28. 9. 12:30 NE neuvedeno

5. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0501 FK Krupka FK Čáslav 1. 10. 16:00 ST neuvedeno
J2A0502 AC Uragán Ústí n./L. Stará Lysá 4. 10. 10:15 SO neuvedeno
J2A0503 TJ Ďáblice FK Rakovník 4. 10. 10:45 SO neuvedeno
J2A0504 SKP Hvězda Karlovy Vary FK BAUMIT Jablonec 4. 10. 14:00 SO neuvedeno
J2A0505 FK Dukla Praha 1. FK Příbram 5. 10. 10:30 NE neuvedeno

6. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0603 FK Rakovník SKP Hvězda Karlovy Vary 11. 10. 13:00 SO neuvedeno
J2A0605 FK Krupka AC Uragán Ústí n./L. 11. 10. 16:00 SO neuvedeno
J2A0601 FK Čáslav 1. FK Příbram 12. 10. 10:15 NE neuvedeno
J2A0604 Stará Lysá TJ Ďáblice 12. 10. 12:30 NE neuvedeno
J2A0602 FK BAUMIT Jablonec FK Dukla Praha 12. 10. 14:00 NE neuvedeno

7. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0704 FK Dukla Praha FK Rakovník 18. 10. 10:30 SO neuvedeno
J2A0702 TJ Ďáblice FK Krupka 18. 10. 10:45 SO neuvedeno
J2A0705 1. FK Příbram FK BAUMIT Jablonec 18. 10. 13:30 SO neuvedeno
J2A0703 SKP Hvězda Karlovy Vary Stará Lysá 18. 10. 14:00 SO neuvedeno
J2A0701 AC Uragán Ústí n./L. FK Čáslav 19. 10. 10:15 NE neuvedeno

8. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0805 AC Uragán Ústí n./L. TJ Ďáblice 25. 10. 10:15 SO neuvedeno
J2A0802 FK Rakovník 1. FK Příbram 25. 10. 11:00 SO neuvedeno
J2A0801 FK Čáslav FK BAUMIT Jablonec 25. 10. 14:30 SO neuvedeno
J2A0804 FK Krupka SKP Hvězda Karlovy Vary 25. 10. 15:30 SO neuvedeno
J2A0803 Stará Lysá FK Dukla Praha 26. 10. 11:00 NE neuvedeno

9. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A0903 FK Dukla Praha FK Krupka 1. 11. 10:30 SO neuvedeno
J2A0901 TJ Ďáblice FK Čáslav 1. 11. 10:45 SO neuvedeno
J2A0904 1. FK Příbram Stará Lysá 1. 11. 11:00 SO neuvedeno
J2A0902 SKP Hvězda Karlovy Vary AC Uragán Ústí n./L. 1. 11. 14:00 SO neuvedeno
J2A0905 FK BAUMIT Jablonec FK Rakovník 2. 11. 14:00 NE neuvedeno

10. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1004 FK Dukla Praha AC Uragán Ústí n./L. 8. 11. 10:30 SO neuvedeno
J2A1003 1. FK Příbram FK Krupka 8. 11. 11:00 SO neuvedeno
J2A1005 SKP Hvězda Karlovy Vary TJ Ďáblice 8. 11. 11:00 SO neuvedeno
J2A1001 FK Čáslav FK Rakovník 9. 11. 10:15 NE neuvedeno
J2A1002 FK BAUMIT Jablonec Stará Lysá 9. 11. 14:00 NE neuvedeno

11. kolo - jaro

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1102 TJ Ďáblice FK Dukla Praha 28. 3. 10:45 SO neuvedeno
J2A1103 AC Uragán Ústí n./L. 1. FK Příbram 28. 3. 11:00 SO neuvedeno
J2A1104 FK Krupka FK BAUMIT Jablonec 28. 3. 11:00 SO neuvedeno
J2A1101 SKP Hvězda Karlovy Vary FK Čáslav 28. 3. 14:00 SO neuvedeno
J2A1105 Stará Lysá FK Rakovník 29. 3. 10:30 NE neuvedeno

12. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1202 FK Rakovník FK Krupka 4. 4. 12:00 SO neuvedeno
J2A1203 FK BAUMIT Jablonec AC Uragán Ústí n./L. 4. 4. 14:00 SO neuvedeno
J2A1204 1. FK Příbram TJ Ďáblice 4. 4. 16:00 SO neuvedeno
J2A1205 FK Dukla Praha SKP Hvězda Karlovy Vary 6. 4. 10:00 PO neuvedeno
J2A1201 FK Čáslav Stará Lysá 6. 4. 10:15 PO neuvedeno

13. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1301 FK Dukla Praha FK Čáslav 11. 4. 10:30 SO neuvedeno
J2A1303 TJ Ďáblice FK BAUMIT Jablonec 11. 4. 10:45 SO neuvedeno
J2A1304 AC Uragán Ústí n./L. FK Rakovník 11. 4. 12:30 SO neuvedeno
J2A1302 SKP Hvězda Karlovy Vary 1. FK Příbram 11. 4. 14:00 SO neuvedeno
J2A1305 FK Krupka Stará Lysá 11. 4. 16:30 SO neuvedeno

14. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1403 FK Rakovník TJ Ďáblice 18. 4. 12:30 SO neuvedeno
J2A1404 FK BAUMIT Jablonec SKP Hvězda Karlovy Vary 18. 4. 16:00 SO neuvedeno
J2A1405 1. FK Příbram FK Dukla Praha 18. 4. 16:00 SO neuvedeno
J2A1401 FK Čáslav FK Krupka 19. 4. 10:15 NE neuvedeno
J2A1402 Stará Lysá AC Uragán Ústí n./L. 19. 4. 13:00 NE neuvedeno

15. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1505 AC Uragán Ústí n./L. FK Krupka 25. 4. 10:15 SO neuvedeno
J2A1502 FK Dukla Praha FK BAUMIT Jablonec 25. 4. 10:30 SO neuvedeno
J2A1504 TJ Ďáblice Stará Lysá 25. 4. 10:45 SO neuvedeno
J2A1503 SKP Hvězda Karlovy Vary FK Rakovník 25. 4. 14:00 SO neuvedeno
J2A1501 1. FK Příbram FK Čáslav 25. 4. 16:00 SO neuvedeno

16. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1602 FK Krupka TJ Ďáblice 1. 5. 11:00 PA neuvedeno
J2A1604 FK Rakovník FK Dukla Praha 2. 5. 13:00 SO neuvedeno
J2A1605 FK BAUMIT Jablonec 1. FK Příbram 2. 5. 16:00 SO neuvedeno
J2A1601 FK Čáslav AC Uragán Ústí n./L. 3. 5. 10:15 NE neuvedeno
J2A1603 Stará Lysá SKP Hvězda Karlovy Vary 3. 5. 13:30 NE neuvedeno

17. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1703 FK Dukla Praha Stará Lysá 9. 5. 10:30 SO neuvedeno
J2A1705 TJ Ďáblice AC Uragán Ústí n./L. 9. 5. 10:45 SO neuvedeno
J2A1701 FK BAUMIT Jablonec FK Čáslav 9. 5. 14:00 SO neuvedeno
J2A1704 SKP Hvězda Karlovy Vary FK Krupka 9. 5. 14:00 SO neuvedeno
J2A1702 1. FK Příbram FK Rakovník 9. 5. 16:00 SO neuvedeno

18. kolo

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
J2A1803 FK Krupka FK Dukla Praha 14. 5. 18:30 CT neuvedeno
J2A1802 AC Uragán Ústí n./L. SKP Hvězda Karlovy Vary 16. 5. 14:00 SO neuvedeno
J2A1801 FK Čáslav TJ Ďáblice 17. 5. 10:15 NE neuvedeno
J2A1805 FK Rakovník FK BAUMIT Jablonec 17. 5. 13:00 NE neuvedeno
J2A1804 Stará Lysá 1. FK Příbram 17. 5. 13:30 NE neuvedeno